EERSTE PLOEG




Afbeelding invoegen

Eerste elftal 2017 - 2018

 

 
 
 
 

 

Trainingen zijn dinsdag en donderdag op het terrein Carrettestraat 40, 2170 Merksem om 19u30

Afbeelding invoegen T1 : Jan Lemmens

    Afbeelding invoegen T2 : De Smedt Kenny

             Afbeelding invoegen Afgevaardigde  Jean Van Montfort

                       Afbeelding invoegen Kinesiste is Jessy Verschueren.


KALENDER, UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING
 
3de Provinciaal A Antwerpen
DATUM UUR THUIS   UIT UITSLAG
27/08/17 15:00 Ekeren FC   - FC Merksem  1 - 1 
3/09/17 15:00 FC Merksem   - K.FC Poppel  1 - 1 
10/09/17 15:00 K. Kalmthout SK   - FC Merksem  4 - 2 
17/09/17 15:00 FC Merksem   - Zandvliet Sport   3 - 3
24/09/17 15:00 KFC Lentezon Beerse   - FC Merksem   1 - 1
1/10/17 15:00 FC Merksem   - FC Turk Sp.    1 - 5 
7/10/17 19:30 KFC Meer   - FC Merksem   1 - 1
15/10/17 15:00 FC Merksem   - Exc. Kaart  3 - 1
22/10/17 15:00 KSOC Maria t. Heide   - FC Merksem  0 - 2
29/10/17 15:00 FC Merksem   - St. Jozef  2 - 2 
5/11/17 14:30 KVV Dosko   - FC Merksem  3 - 4 
12/11/17 14:30 FC Merksem   - KFC Schoten SK  2 - 2 
19/11/17 14:30 KSK Donk   - FC Merksem  0 - 3 
26/11/17 14:30 Loenhout SK   - FC Merksem  1 - 0 
3/12/17 14:30 FC Merksem   - K. Meerle FC  2 - 0 
10/12/17 14:30 FC Merksem   - Ekeren FC   uitg
17/12/17 14:30 K.FC Poppel   - FC Merksem   
7/01/18 14:30 FC Merksem   - K. Kalmthout SK   
14/01/18 14:30 Zandvliet Sport   - FC Merksem   
21/01/18 14:30 FC Merksem   - KFC Lentezon Beerse   
28/01/18 14:30 FC Turk Sp.   - FC Merksem   
4/02/18 15:00 FC Merksem   - KFC Meer   
11/02/18 15:00 Exc. Kaart   - FC Merksem   
18/02/18 15:00 FC Merksem   - KSOC Maria t. Heide   
25/02/18 15:00 St. Jozef   - FC Merksem   
4/03/18 15:00 FC Merksem   - KVV Dosko   
11/03/18 15:00 KFC Schoten SK   - FC Merksem   
18/03/18 15:00 FC Merksem   - KSK Donk   
8/04/18 15:00 FC Merksem   - Loenhout SK   
15/04/18 15:00 K. Meerle FC   - FC Merksem   
 
Rangschikking 1ste Elftal 
 
          Doelpunten        
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. KALMTHOUT SK 15 10 1 4 40 23 17 31
2 LOENHOUT SK 15 9 3 3 34 15 19 30
3 FC TURK SP. 15 9 2 4 37 19 18 29
4 EXC. KAART 15 8 3 4 37 18 19 27
4 KFC LENTEZON BEERSE 15 8 3 4 34 20 14 27
6 ZANDVLIET SPORT 15 7 4 4 33 23 10 25
7 EKEREN FC 15 7 3 5 37 21 16 24
8 FC MERKSEM 15 5 7 3 28 26 2 22
9 KFC MEER 15 6 2 7 26 38 -12 20
10 K.FC POPPEL 15 5 3 7 28 40 -12 18
11 K. MEERLE FC 15 5 2 8 20 33 -13 17
12 KSK DONK 15 4 5 6 25 30 -5 17
13 KVV DOSKO 15 4 4 7 28 36 -8 16
14 ST. JOZEF 15 3 7 5 28 29 -1 16
15 KFC SCHOTEN SK 15 2 4 9 17 42 -25 10
16 KSOC MARIA T. HEIDE 15 1 1 13 10 49 -39 4
 
 
Rangschikking periode 1
Doelpunten
Plaats Clubnaam M W G V + - +/- Ptn
1 K. KALMTHOUT SK 10 7 0 3 27 17 10 21
2 FC TURK SP. 10 6 2 2 28 14 14 20
3 EXC. KAART 10 6 1 3 27 8 19 19
4 ZANDVLIET SPORT 10 5 4 1 21 14 7 19
5 KFC LENTEZON BEERSE 10 5 2 3 22 14 8 17
6 LOENHOUT SK 9 5 1 3 19 12 7 16
7 KVV DOSKO 10 4 3 3 20 22 -2 15
8 EKEREN FC 9 4 2 3 21 12 9 14
9 FC MERKSEM 10 2 6 2 17 19 -2 12
10 KFC MEER 9 3 2 4 14 19 -5 11
11 K. MEERLE FC 10 3 2 5 13 24 -11 11
12 ST. JOZEF 10 1 7 2 19 18 1 10
13 KSK DONK 9 2 3 4 15 17 -2 9
14 K.FC POPPEL 10 2 2 6 16 30 -14 8
15 KFC SCHOTEN SK 10 2 2 6 11 27 -16 8
16 KSOC MARIA T. HEIDE 10 1 1 8 8 31 -23 4